Київ і сусідні області може накрити радіаційною хмарою
Другий рік поспіль в селищі Іванків не вщухають мітинги - на і так забрудненій території бізнесмени почали зводити ТЕС. Працювати вона повинна на деревині. Люди бояться, що будуть палити саме чорнобильський ліс. «Що буде з нашими дітьми ? Для нас це страшно! », - Обурюється місцева мешканка.
Люди вже прозвали будівництво «другим Чорнобиле». З ними погоджуються і фахівці. Вчені говорять, що якщо буде горіти уражену ліс, вся радіація, що накопичилася в деревині, полетить у повітря.
Будівництво ТЕС на стадії завершення. Незважаючи на численні протести , станція працюватиме . Чому бояться іванківці, керівництво ТЕС просто не розуміє. «З Іванівського району буде спалюватися, але з самої зони , як люди побоюються , немає. Для будівництва цієї станції ми маємо всі дозвільні документи», - запевняє головний інженер ТЕС Валерій Доманов.
Місцева влада каже, що забудовника зобов'язали замовити комплексну екологічну експертизу проекту, після якої і будуть подальші висновки. Люди ж для себе вирішили - будь що боротимуться проти будівництва станції. Вже й звернулися до міліції, і до прокуратури. Якщо справа з місця не зрушиться - обіцяють йти прямо на Київ, пише gazeta.ua.
Джерело: ukrnews24.com
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...