Круїзні лайнери все частіше відвідують Крим
Тим не менш, при значному збільшенні кількості суднозаходів круїзних суден в порти Криму, кількість туристів збільшилася недуже і склала 63009 чоловік (у 2012 році - 62984 осіб) , що пояснюється збільшенням заходів суден з невеликою пасажиромісткістю.
Як повідомляє прес-служба Міністерства курортів і туризму, ялтинський морський порт прийняв 108 іноземних та 16 вітчизняних круїзних суден із загальною кількістю пасажирів - 59000 осіб. Феодосійський морський порт прийняв 18 суден і 3534 людини, а керченський морський порт - 1 судно, на якому до Криму прибуло 450 пасажирів.
« Наразі йде підготовка пропозицій до сезону 2014 року. Основними критеріями при виборі круїзними компаніями портів заходу залишаються питання, пов'язані з вартістю вхідних квитків в об'єкти показу, транспортні витрати, а також рівень сервісу і готовність міської інфраструктури до прийому та обслуговування круїзних туристів» , - йдеться в повідомленні прес-служби.
24 травня цього року в Ялті відбулася презентація круїзного лайнера Adriana і маршруту «Шість курортних столиць Чорного моря».
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...