Українська діаспора підтримає "Марш мільйона" по всьому світу
Акції солідарності мають відбутися у 20 містах світу, лише у США до акції приєднаються 10 міст - повідомляє медіа-портал української діаспори VIDIA.
Крім того, підтримати учасників протестних акцій у Києві вийдуть українці у Відні, Римі, Парижі, Мадриді, Лондоні, Лісабоні та Порту.
У Канаді акції солідарності пройдуть у Торонто та Ванкувері.
Головні вимоги мітингувальників у Києві: покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, кримінальна справа проти міністра внутрішніх справ Захарченка, відставка уряду Азарова та дострокові парламентські і президентські вибори, звільнення усіх політичних в'язнів.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.