На Хмельниччині у Національному природному парку «Подільські Товтри» розквітла рідкісна рослина ясенець білий з Червоної книги, відома під назвою «неопалима купина».

Коронакриза вдарила по багатьом видам бізнесу, зокрема і по аграрному виробництву. У 2020 році через карантин і несприятливі погодні фактори помітно постраждали виробники овочів.

На розкопки 5-тисячолітнього кургану в Новоолександрівці на Дніпропетровщині, де цієї весни виявили унікальний кромлех, розпочали водити туристів. Тепер охочі можуть побувати на місці, де працюють археологи: з ранку до вечора щогодини відбуваються безкоштовні екскурсії. Інтерес до знахідки немалий: тільки минулими вихідними туди завітало близько тисячі людей. А втім, дослідження кромлеха, який є старшим за британський Стоунхендж, відбувається на тлі скандалу: місцеві жителі б’ють на сполох – неподалік від кургану планується забудова.

У невеликому віддаленні від центру міста на височині, серед густого тінистого парку, як і належить для древніх замків, розкинулися руїни колись граціозно палацу. Його стіни можуть сказати випадковому перехожому дивовижні історії, а вид, що відкривається з висоти пташиного польоту, захоплює з першого погляду.

Міністерство культури та інформаційної політики пропонує внести зміни до постанови уряду, пом'якшивши карантинні вимоги для культури і туризму.