Неподалік автотраси Львів - Ужгород, між містами Мукачево і Свалява, за 3,5км від селища Чинадієве і в 150 метрах від турбази "Водограй", на невеликому гірському струмку весело шумить, розбиваючись на дрібні бризки, живописний водоспад Скакало. Він грайливо скаче декількома потоками серед валунів в урочищі Мукачевського р-ну. Його творець - гірський потік в долині річки Синявки (права притока р.. Іршави басейну Тиси). Кам'яна гряда, що перетинає лісистий схил гори, перегороджує тут шлях водотоку, і струмок трьома ступенями зривається з уступів, утворюючи чотириметровий каскад струменів, немов скачуть з каменя на камінь.

Багато туристів не знаходять сам водоспад, тому що доходять до каменів, які плутають з водоспадом. А потрібно спробувати обійти їх і вже через 100 метрів ви побачите справжній водоспад.

Для цього потрібно вийти від турбази Водограй, перейти через невеликий яр і підніматися по стежці по краю яру вгору. Через 15 хвилин будете на місці. На додаток до водоспаду шлях йде через буковий гай, що вже само по собі цікаво. Дерева рівні і високі, таких не побачиш в інших районах України. Можна піднятися ще вище, за водоспад. Там струмок протікає через безліч валунів і каменів, утворюючи величезну кількість маленьких водоспадиків. А якщо піти вліво в гору, то можна потрапити на вершину гори.

 


    фейсбук