Видання Breaking Mad, що займається пошуком найдивніших новин, опублікувало в твоєму твіттері добірку незвичайних трун, представлених на виставці «Некрополь-2015», яка проходить в ці дні на ВДНГ у Москві, передає NewsOboz.org.
Особливу увагу привертає ритуальний аксесуар яскраво червоного кольору, що нагадує кокпіт боліда Formula 1. «Швидкісний гроб, спортгроб, так би мовити», - зазначає автор поста. «Володіє хорошими аеродинамічними властивостями», - коментує користувач «Deavy». «Обов'язково в яму заганяти на великій швидкості», - підтримав тему «Kull Damned». «Можна ... через Стікс і без Харона», - додав «Пухлина».
Серед інших, що привертають увагу експонатів, виявився надгробок із засновником компанії Apple Стівом Джобсом (помер у 2011 році).

