Національний природний парк «Бузький Гард» - одне з семи чудес України, місце, огорнуте в зелені незайманої природи, помережане вузькими каньйонами і крутими скельними берегами.

 

Затиснуті між стрімкими кам'яними стінами, тут несуть свої буйні води річки Південний Буг та Мертвовод. Реліктові скелі, які зберігають в собі таємниці давнини, представляють особливий інтерес для істориків, археологів і геологів, оскільки є безмовними свідками розквіту і падіння цивілізацій ...

Протягом близько 40 тисяч років в цих краях жили різні народності: сармати, скіфи, кіммерійці, римляни ... вчені нарахували в Національному парку близько сотні археологічних пам'яток.

Урочище Бузький Гард вважається своєрідним оберегом козацької старовини, так як колись він був у володіннях Запорізької Січі. Якщо вам трапиться нагода подивитися на це диво природи, не забудьте побувати на радонових озері і подивитися на старовинний млин. Мігейські пороги, що знаходяться на території парку, зацікавлять любителів рафтингу і водного слалому. Скелелазам до душі доведеться Актовський каньйон з його крутими скельними берегами.


    фейсбук

    Останні матеріали