Експозиція з 20-ти унікальних чотириметрових "Чудо-птахів" відкрилася в Мистецькому Арсеналі. Її приурочили до Дня Незалежності України.

 

Кожна з пташок важить по 80 кг. Виготовили їх із склопластику. В довжину пташки мають 4 метри.

Птахів виготовили в Дніпропетровську, а потім вручну розписували народні українські майстри. У столиці покажуть їх на День Незалежності 24 серпня на фестивалі "Парад вишиванок" у святковій ході від Мистецького Арсеналу до Майдану Незалежності, повідомляє gazeta.ua.

Призовий фонд конкурсу "Парад вишиванок" становить 300 тис грн.

Його розділять між чотирма містами-переможцями в таких номінаціях - "Краща вишиванка", "Найбільша делегація", "Краща "Чудо-птиця" та "Найяскравіша презентація міста". Переможців визначать Ольга Сумська, Олег Скрипка, Ніна Матвієнко, Юрій Рибчинський.

Місто, яке краще за інших презентує себе на карнавальній ході, виграє дорогоцінний кубок із золота, срібла і платини, прикрашений 32 діамантами.

 


    фейсбук