Рюкзаки сьогодні носять люди різного віку і статі. Виробники пропонують асортимент виробів, щоби кожен бажаючий мав змогу бути зібраним, почуватися комфортно й мати стильний вигляд.

Рюкзак — що це?

Терміном називають модні зручні сумки, які мають наплічні ремені. Залежно від моделі, виріб можна підібрати не лише до певного стилю одягу, але й до умов використання. Помітити різницю між моделями можна і з урахуванням статі майбутніх користувачів. Так, жіночі варіанти мають дещо менші розміри й більш яскраві дизайни. Сумки для чоловіків шиються габаритними, лаконічними, із темних матеріалів. Хоча є і моделі унісекс, якими із задоволенням користуються представники обох статей.

Дещо з історії рюкзака

Сумку для носіння за плечима було розроблено для змоги рівномірно розподілити вагу, попередити біль у верхній частині тіла. Особливо корисними вони стали для туристів і воєнних. Звільнивши руки, вони отримували більше свободи рухів. За інформацією, перший рюкзак було створено у 1800-х роках Генрі Мерріамом. Зробив він його для американських армійців із листового металу. Із часом для створення заплічних сумок почали використовувати нейлон, шкіру, полотно, дерево. Модель для подорожей, створена Ашером «Діком» Келті та його дружиною Неною, мала певні відмінності від армійського варіанту. У якості основи вони використали зварну алюмінієву раму. Для зовнішньої поверхні — тканину. Рюкзаки швидко отримали популярність. Уже до початку 1980-х років було створено нові варіанти сумок, які із задоволенням стали носити студенти. Вони зменшилися в розмірах, змінилися їхні дизайни.

Як правильно носити рюкзак

Щоби не перенапружувати м’язи спини, шиї, пліч, виріб має містити помірну кількість речей. Нерівномірна фіксація засобу здатна призвести до м’язового дисбалансу, спричиняти погіршення осанки, підвищити ризик травмування. Запобігти цьому можна таким чином:

  1. На плечах потрібно носити завжди обидва ремені.
  2. Рюкзак має знаходитися високо на спині. Для цього слід правильно відрегулювати ремені.
  3. Вага сумки не повинна перевищувати масу вашого тіла більше, ніж на 20%. В ідеалі, цифра має бути меншою на 10%.
  4. Щоби використання виробу було більш зручним, під час руху варто застосовувати поясні ремені.

 

Кому потрібен рюкзак

Заплічна сумка — чудовий варіант для:

  1. Людей, які полюбляють активний спосіб життя (катання на роликах, велосипеді, походи тощо). Виріб дає можливість їм пересуватися вільно, без дискомфорту.
  2. Учнів, студентів. У таких моделях є декілька відділень, що дає змогу зручно розподілити книги, зошити, спортивний одяг, перекус.
  3. Практичної молоді. Сучасні дівчата і хлопці перебувають у постійному русі. Зручно, коли ніщо не заважає протягом дня. У «міський» рюкзак можна покласти гребінець, серветки, помаду, книгу, телефон тощо. Ховаючи в собі всі необхідні речі, він залишається практично непомітним. За посиланням можна переглянути моделі й дізнатися ціни на рюкзаки.

 

Ділові люди також часто використовують рюкзаки спеціальних моделей для транспортування ноутбука. Твердий каркас допомагає зберегти обладнання непошкодженим. А користувачеві вироби забезпечують усе ту ж свободу рухів.


    фейсбук