Святогорськ – найгарніше місце на Донбасі, зовсім не характерне для звичного тут індустріального пейзажу шахтарського краю. У зоні красивих змішаних лісів, на березі мальовничого Сіверського Дінця був створений курорт, що складається нині з безлічі санаторіїв і будинків відпочинку.

Сам Святогорськ дуже маленького розміру, і складається переважно з приватних будинків, проте центр його заповнений безліччю як літніх, так і стаціонарних кафе, барів і ресторанчиків. У сезон тут весело – допізна грає музика, смажаться шашлики, розливається пиво в келихи... У продуктових магазинах з євроремонтом недоліку також немає. Є дві човнові станції, де можна брати на прокат як веслові човни, так і катамарани.

Одна розташована в акваторії Сіверського Дінця, інша – на невеликому озері неподалік. Тут же, біля моста, знаходиться і міський пляж. В околицях міста можна оглянути мальовниче болото і старий дубовий гай. Місцеві жителі активно пропонують здати кімнати приїжджим (оголошення часто висять на заборах в приватному секторі), продають коров'яче і козине молоко. У місті є джерела цілющих залізовмісних мінеральних вод.


    фейсбук

    Останні матеріали