Сафарі-парк «Тайган» стане заповідником

У Криму буден створений об'єкт природно-заповідного фонду місцевого значення зоологічний парк сафарі-парк «Тайган». Про це стало відомо на засіданні президії кримського парламенту.

Загальна площа парку 32,5090 га. Парк створюється з метою зібрання експозицій рідкісних екзотичних та місцевих видів тварин, збереження їх генофонду, вивчення дикої фауни та розробки наукових основ їх розведення в неволі.

«Створення першого і поки єдиного в Україну сафарі-парку буде сприяти розвитку нових туристичних маршрутів і розвитку Білогірського району як туристичного регіону. Відвідувачам сафарі-парку надасться можливість спостерігати природну поведінку хижих тварин саван - левів і інших, не менш екзотичних тварин», - зауважив один з ініціаторів створення заповідника депутат Олег Русецький.

Сафарі-парк «Тайган» - філія ялтинського зоопарку «Казка», знаходиться в Білогірському районі. Парк займає площу 32 га, його колекція налічує понад 1,5 тис. тварин і птахів, серед яких - і найбільша колекція левів у Європі.

Офіційне відкриття сафарі-парку "Тайган" в Білогірському районі заплановано на 21 квітня 2012 року

За тваринами можна буде спостерігати з мостів або зі спеціальних машин.

Тут уже живуть жирафи, і незабаром з'являться слони. У парку будуть жити леви, козулі, зебри, жирафи, антилопи, страуси, слони гепарди і інші тварини. Крім цього створені скульптурні декорації практично всіх тварин Африки.

Також у парку буде дитячий зоопарк, де можна буде побачити і пограти з маленькими тваринами, що живуть на нашій планеті.


    фейсбук

    Останні матеріали